Při poskytování služeb nám pomáhají cookies.

SouhlasímVíce informací

Zemědělské družstvo Dolany

Úvod>Volná místa

Volná místa

Přijmeme pracovníka na obsluhu vysokozdvižného vozíku ve skladu ovoce pro závod Ovocnářství, pracoviště Česká Skalice - Zájezd 5. Nabízíme dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Požadujeme časovou flexibilitu. Kontaktní osoba Ing. Jiří Fišer, vedoucí závodu Ovocnářství, e-mail: fiser@zddolany.cz, mob. 736 633 184.

Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně a na úklid pro závod Hořičky, pracoviště v obci Hořičky. Pracovní poměr je na dobu určitou do 31.12.2021. Nabízíme dobré platové podmínky, závodní stravování, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Monika Emmerová, ekonom závodu Hořičky, e-mail: horicky@zddolany.cz, mob. 736 633 190.

Přijmeme kuchařku pro závod Dolany, pracoviště v obci Dolany. Nabízíme dobré platové podmínky,  příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Požadujeme vyučení v oboru nebo vyučení s maturitou. Kontaktní osoba Ing. Pavel Škoda, vedoucí závodu Dolany, e-mail: skoda@zddolany.cz, mob. 736 633 196.

Kontakty

Zemědělské družstvo Dolany
Tel. 491 419 061
zddolany@zddolany.cz

Zobrazit více kontaktů

Kde nás najdete

mapa

Webové stránky vytvořil Acceler