Při poskytování služeb nám pomáhají cookies.

SouhlasímVíce informací

Zemědělské družstvo Dolany

Úvod>Dotační projekty

Dotační projekty

Publicita - linka na výrobu moštů

Záměrem projektu „Linka na výrobu moštů “ byl nákup a instalace nové technologické linky na výrobu moštů z vlastní produkce ovoce jako doplňkového sortimentu do podnikové prodejny. 

Publicita (z rozpočtu ČR)

Záměrem projektu „Investice do ovocnářství 2021“ byla dodávka a osazení  protikroupového systému na konstrukce ovocného sadu Másník a nákup dvou strojů - úzkorozchodného traktoru a stroje na mechanizovaný řez ovocných stromů.

Publicita projektu PRV

Záměrem projektu „Investice do RV a ovocnářství 2021“ byla rekonstrukce chladírenské a ULO technologie ve skladu ovoce a nákup nových strojů - 2 cisterny na tekutá hnojiva, sklízecí plošina na ovoce a mulčovač.

Projekt Svinišťany

Záměrem projektu „Rekonstrukce stájí pro chov dojnic Svinišťany“ byla komplexní modernizace farmy pro chov dojnic ve středisku živočišné výroby Sviništany.      

Investice byla realizována v letech 2019-2020.

2001100216-a3horizontal2001130243-a3horizontalPRV ovocnářství strojeZáměrem projektu „Investice do ovocnářství“ byla výstavba nosných konstrukcí pro nový ovocný sad jabloní o výměře 8 ha a nákup nových zemědělských strojů a zařízení. Investice byly pořízeny v roce 2018.

Publicita projektu 5. kolo PRV

Záměrem projektu „Investice do živočišné výroby “  byla výstavba nové stáje pro odchov jalovic ve středisku ŽV Velká Bukovina na místě bývalé stáje K-96 pro chov dojnic a výstavba a umístění technologie separace kejdy ve stávajícím středisku ŽV ve Slatině nad Úpou. Investice byla zrealizována v roce 2018.

 

‌‌

Publicita projektu krůty Volovka

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Zemědělské družstvo Dolany
Tel. 491 419 061
zddolany@zddolany.cz

Zobrazit více kontaktů

Kde nás najdete

mapa

Webové stránky vytvořil Acceler