Zemědělské družstvo Dolany

Úvod>Volná místa

Volná místa

‌‌‌Přijmeme účetní pro závod Dolany. Nabízíme perspektivní práci v dlouhodobě stabilní firmě s dobrými výsledky, možnost dalšího profesního vzdělávání a profesního růstu, dobré platové podmínky, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Požadujeme svědomitost, odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě‌. Umožníme zapracování i absolventům odpovídajícího studijního oboru bez praxe. Kontaktní osoba Ing. Jiří Antoš, ekonom družstva, e-mail: antos@zddolany.cz, mob. 736 633 198.

Přijmeme mechanizátora pro závod Dolany. Nabízíme perspektivní práci v dlouhodobě stabilní firmě s dobrými výsledky, možnost dalšího profesního vzdělávání a profesního růstu, dobré platové podmínky, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně nebo přidělení podnikového bytu. Požadujeme svědomitost, odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě‌. Umožníme zapracování i absolventům odpovídajícího studijního oboru bez praxe. Kontaktní osoba Ing. Karel Vlček, předseda družstva, e-mail: vlcek@zddolany.cz, mob. 736 633 199.

Přijmeme ošetřovatele skotu pro stáj s robotickým dojením ve Slatině nad Úpou. Požadujeme: vlastní dopravní prostředek na dojíždění, odpovědnost, svědomitost, vztah ke zvířatům. Preferujeme uchazeče s bydlištěm do 15 km. Nabízíme: plat minimálně 24 tisíc Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování (oběd za 20 Kč), možnost ubytování v podnikové ubytovně v Dolanech, možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Ing. Zdeněk Brož, e-mail: broz@zddolany.cz, mob. 736 633 191.

Přijmeme opraváře zemědělských strojů pro závod ovocnářství, pracoviště Česká Skalice - Zájezd. Požadujeme: vyučení v oboru nebo vyučení s maturitou, praxe v oboru min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B,T, osvědčení pro řízení vysokozdvižného vozíku a svářečské oprávnění na svařování v ochranné atmosféře CO2 vítáno. Nabízíme nástupní plat 23 tisíc Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování (oběd za 20 Kč), možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Ing. Jiří Fišer, e-mail: fiser@zddolany.cz, mob. 736 633 184.

Kontakty

Zemědělské družstvo Dolany
Tel. 491 419 061
zddolany@zddolany.cz

Zobrazit více kontaktů

Kde nás najdete

mapa

Webové stránky vytvořil Acceler