Zemědělské družstvo Dolany

Úvod>Volná místa

Volná místa

Přijmeme ošetřovatelku skotu - dojičku pro závod Dolany, pracoviště středisko ŽV Svinišťany. Požadujeme: vlastní dopravní prostředek na dojíždění, odpovědnost, svědomitost, vztah ke zvířatům. Preferujeme uchazeče s bydlištěm do 15 km. Nabízíme: plat minimálně 25 tisíc Kč (vyšší v závislosti na dodávce mléka do mlékárny), 5 týdnů dovolené, závodní stravování (oběd za 20 Kč), možnost ubytování v podnikové ubytovně v Dolanech, možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Ing. Pavel Škoda, e-mail: skoda@zddolany.cz, mob. 736 633 196.

Přijmeme krmiče krav pro závod Dolany, pracoviště středisko ŽV Svinišťany. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny T, vlastní dopravní prostředek na dojíždění, odpovědnost, svědomitost, vztah ke zvířatům. Preferujeme uchazeče s bydlištěm do 15 km. Nabízíme: plat minimálně 25 tisíc Kč (vyšší v závislosti na dodávce mléka do mlékárny), 5 týdnů dovolené, závodní stravování (oběd za 20 Kč), možnost ubytování v podnikové ubytovně v Dolanech, možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Ing. Pavel Škoda, e-mail: skoda@zddolany.cz, mob. 736 633 196.

Přijmeme opraváře zemědělských strojů pro závod ovocnářství, pracoviště Česká Skalice - Zájezd. Požadujeme: vyučení v oboru nebo vyučení s maturitou, praxe v oboru min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B,T, osvědčení pro řízení vysokozdvižného vozíku a svářečské oprávnění na svařování v ochranné atmosféře CO2 vítáno. Nabízíme nástupní plat 20 tisíc Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování (oběd za 20 Kč), možnost nákupu produktů, zázemí stabilní firmy. Kontaktní osoba Ing. Jiří Fišer, e-mail: fiser@zddolany.cz, mob. 736 633 184.

Kontakty

Zemědělské družstvo Dolany
Tel. 491 419 061
zddolany@zddolany.cz

Zobrazit více kontaktů

Kde nás najdete

mapa

Webové stránky vytvořil Acceler