Zemědělské družstvo Dolany

Úvod>Chata Buřany

Chata Dolanka

Druh ubytování: Chata/Chalupa
Nadmořská výška: 550 m.
Místo: Jablonec nad Jizerou, Buřany
Adresa: Končiny 68, Buřany, Jablonec nad Jizerou
Telefon: +420 491 419 061, 736 633 195
E-mail:   
Web adresa: www.zddolany.cz
www.ceskehory.cz/dolankaKapacita ubytování: 43 lůžek  

Poloha a dosažitelnost:
Chata se nachází v klidné části západních Krkonoš nedaleko Jablonce nad Jizerou a Rokytnice nad Jizerou v obci BUŘANY u celoročně udržované místní komunikace v nadmořské výšce 550m.

Vybavení a služby:
Ubytování v jednom 10-lůžkovém, jednom 6-lůžkovém a jednom 5-lůžkovém pokoji, na čtyř 4-lůžkových a dvou 3-lůžkových pokojích. Společná vybavená kuchyně, spíž a lednice. Společenská místnost s TV, dvě koupelny se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, pánské a dámské WC. Vytápění chaty je centrální na tuhá paliva a zajišťují si ho sami rekreanti. V zimním období je možno využít lyžařský vlek se závěsnými kotvami, který je umístěn přímo před chatou s možností lyžování i ve večerních hodinách. Parkování u chaty.

Rekreace a služby v okolí:
Pěší tůry, cyklistika, lyžování. Dobrý přístup na hřebeny Krkonoš i do Jizerských hor. Tipy na letní aktivity: Harrachov a Mumlavský vodopád, Rokytnice a Huťský vodopád, Bozkovská jeskyně, Bouda na Rezku, Dvoračky, Bratrouchov, Vosecká bouda, Labská bouda, letní koupaliště v Jablonci n.J., vodácké aktivity na Jizeře, jezdecké příležitosti na koňské farmě v Buřanech. Tipy na zimní aktivity: Skiareál Kamenec v Jablonci n. Jizerou 4 km, skiareál Horní domky a Studenov v Rokytnici n. Jizerou 7 km, další lyžařské areály v Pasekách n. Jizerou a v Harrachově. Běžky Lysá hora a hřebeny Krkonoš (lanovkou z Rokytnice), Rezek 1 hod., Vosecká bouda 2,5 hod., Dvoračky 2,5 hod., Labská bouda 4 hod.

Turistické zajímavosti v okolí:
Jablonec nad Jizerou   Františkov   Paseky nad Jizerou   Rokytnice nad Jizerou   Sklenařice

Kontakty

Zemědělské družstvo Dolany
Tel. 491 419 061
zddolany@zddolany.cz

Zobrazit více kontaktů

Kde nás najdete

mapa

Webové stránky vytvořil Acceler